Aşılı Sertifikalı Meyve Fidanı ,Tohum ve  Çiçek Soğanı Satışı Sitesi
Tüplü Keçi Sakalı(Spirea -ispirya) Fidanı
Tüplü Keçi Sakalı(Spirea -ispirya) Fidanı
Tüplü Keçi Sakalı(Spirea -ispirya) Fidanı
Kategori : Keçi Sakalı
Ürün Adı : Tüplü Keçi Sakalı(Spirea -ispirya) Fidanı
Fiyat : 14,93 TL + KDV
Fiyat :
17,62 TL
(174.407 Puan)
İndirimli : 17,44 TL
Havale : 17,09 TL (%2.00 havale indirimi)
Adet :
3,28 TL den başlayan taksitlerle!!
Keçi Sakalı
Yerden ve oldukça sık bir şekilde ince dallar halinde dallanan bırakıldığı takdirde 2 metreye kadar boy yapan bir süs çalısıdır. 60 kadar türü vardır. Salkım şeklinde çok küçük çiçekleri ve yeşil ve pembemsi çok küçük yapıda yaprakları vardır. İlkbaharda erken devrede pembemsi kırmızı ve beyaz çiçek açar. Park ve bahçelerde gruplar halinde çim sahalar üzerinde tek veya grup halinde kaya bahçelerinde meyillerde kullanılabilirler çelikle üretilir.
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş FriendFeed'de Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş
Etiketler:
Kapat

Meyve fidanı ve tohum denince aklan ilk gelen isim olmayı sizlere borçluyuz.Fidan ve Tohum işine herşeyden önce sevgimizi verdik.Türkiye’nin en büyük online fidan tohum satış sitesi olan E-fidancim.com’da alışverişleriniz keyfe dönüşüyor.Satışı yapılan sertifikalı aşılı meyve fidanları, tüplü ve açık kök olmak üzere 2 formda olup aşılı klasik anaçlı meyve fidanı , aşılı yarı bodur meyve fidanı , aşılı bodur meyve fidanı çeşitleri şeklindedir.Tarımsal kitapları, şifalı bitkileri,sebze fidelerini, bahçe küçük el aletlerini , kışlık ve baharlık çiçek soğanlarını ,iç mekan ve dış mekan süs bitkilerini,aşılı yediveren gül fidanı çeşitlerini, organik gübreleri , bahçe küçük el aletlerinin yanı sıra çok yıllık, iki yıllık ve tek çiçek tohumu çeşitlerini, organik sebze tohumu çeşitlerini , orman ve süs bitkisi tohumlarını ve uygun fiyatları web sitemizden bulabilir, online sipariş verebilir veya iletişim kısmındaki numaralardan bizi arayarak telefonla sipariş verebilirsiniz.100 tl üzeri siparişlerde kargo bedava ,100 tl altı siparişlerde sabit 9 tl  kargo alınmaktadır.


Google+
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.