Aşılı Sertifikalı Meyve Fidanı ,Tohum ve  Çiçek Soğanı Satışı Sitesi
Tüplü Girebolu Gilaboru Gilaburu,Girabolu Fidanı
Tüplü  Girebolu Gilaboru Gilaburu,Girabolu Fidanı
Tüplü  Girebolu Gilaboru Gilaburu,Girabolu Fidanı Tüplü  Girebolu Gilaboru Gilaburu,Girabolu Fidanı
Kategori : Girebolu, Tıbbi Aromatik Şifalı Bitki Fideleri
Ürün Adı : Tüplü Girebolu Gilaboru Gilaburu,Girabolu Fidanı
Fiyat : 18,32 TL + KDV
Fiyat :
19,79 TL
(195.903 Puan)
İndirimli : 19,59 TL
Havale : 19,20 TL (%2.00 havale indirimi)
Adet :
3,69 TL den başlayan taksitlerle!!

Girebolu

Yöresel adları, Dağdığanağ, Geleboru, Gilabada, Gildar, Gilgili, Girabolu ve Gireboludur. İç Anadolu bölgemizde akarsu kenarlarında yetişen şifalı bir bitkidir. -25 dereceye kadar dayanmaktadır. Bir çok rahatsızlığa iyi geldiği bildirilmektedir. Bunlardan bazıları, Prostat, Kadın hastalıkları, Kalp-Tansiyon rahatsızlıkları, Tansiyon rahatsızlıkları, Böbrek rahatsızlıkları ve İdrar yolu hastalıkları bunlardan bir kaçıdır.

Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş FriendFeed'de Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş
Bu ürün 5.0 puan almış, 3
kişi tarafından değerlendirilmiştir.
Etiketler:
Kapat

Meyve fidanı ve tohum denince aklan ilk gelen isim olmayı sizlere borçluyuz.Fidan ve Tohum işine herşeyden önce sevgimizi verdik.Türkiye’nin en büyük online fidan tohum satış sitesi olan E-fidancim.com’da alışverişleriniz keyfe dönüşüyor.Satışı yapılan sertifikalı aşılı meyve fidanları, tüplü ve açık kök olmak üzere 2 formda olup aşılı klasik anaçlı meyve fidanı , aşılı yarı bodur meyve fidanı , aşılı bodur meyve fidanı çeşitleri şeklindedir.Tarımsal kitapları, şifalı bitkileri,sebze fidelerini, bahçe küçük el aletlerini , kışlık ve baharlık çiçek soğanlarını ,iç mekan ve dış mekan süs bitkilerini,aşılı yediveren gül fidanı çeşitlerini, organik gübreleri , bahçe küçük el aletlerinin yanı sıra çok yıllık, iki yıllık ve tek çiçek tohumu çeşitlerini, organik sebze tohumu çeşitlerini , orman ve süs bitkisi tohumlarını ve uygun fiyatları web sitemizden bulabilir, online sipariş verebilir veya iletişim kısmındaki numaralardan bizi arayarak telefonla sipariş verebilirsiniz.100 tl üzeri siparişlerde kargo bedava ,100 tl altı siparişlerde sabit 9 tl  kargo alınmaktadır.


Google+
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.