Aşılı Sertifikalı Meyve Fidanı ,Tohum ve  Çiçek Soğanı Satışı Sitesi
Tüplü Betula Alba Huş Ağacı Fidanı
Tüplü Betula Alba Huş Ağacı Fidanı
Tüplü Betula Alba Huş Ağacı Fidanı
Kategori : Huş Ağacı(Betula Alba)
Ürün Adı : Tüplü Betula Alba Huş Ağacı Fidanı
Fiyat : 15,93 TL + KDV
Fiyat :
18,80 TL
(186.112 Puan)
İndirimli : 18,61 TL
Havale : 18,24 TL (%2.00 havale indirimi)
Adet :
3,50 TL den başlayan taksitlerle!!
Betula Alba(Huş) Ağacı
Kışın yaprağını döker. Her tür iklim koşullarına özellikle soğuk iklimlere kolaylıkla uyum sağlarlar. Gösterişli gövde kabukları en belirgin özelliğidir. Parlak sarı sonbahar renklenmeleri ile de ünlüdürler. Nemli, iyi drene olan kumlu topraklarda iyi büyürler. Gençken piramidal formlu olan ağaç yavaş gelişir yaşlandıkça oval bir form alarak gelişmeleri hızlanır.
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş FriendFeed'de Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş
Etiketler:
Kapat

Meyve fidanı ve tohum denince aklan ilk gelen isim olmayı sizlere borçluyuz.Fidan ve Tohum işine herşeyden önce sevgimizi verdik.Türkiye’nin en büyük online fidan tohum satış sitesi olan E-fidancim.com’da alışverişleriniz keyfe dönüşüyor.Satışı yapılan sertifikalı aşılı meyve fidanları, tüplü ve açık kök olmak üzere 2 formda olup aşılı klasik anaçlı meyve fidanı , aşılı yarı bodur meyve fidanı , aşılı bodur meyve fidanı çeşitleri şeklindedir.Tarımsal kitapları, şifalı bitkileri,sebze fidelerini, bahçe küçük el aletlerini , kışlık ve baharlık çiçek soğanlarını ,iç mekan ve dış mekan süs bitkilerini,aşılı yediveren gül fidanı çeşitlerini, organik gübreleri , bahçe küçük el aletlerinin yanı sıra çok yıllık, iki yıllık ve tek çiçek tohumu çeşitlerini, organik sebze tohumu çeşitlerini , orman ve süs bitkisi tohumlarını ve uygun fiyatları web sitemizden bulabilir, online sipariş verebilir veya iletişim kısmındaki numaralardan bizi arayarak telefonla sipariş verebilirsiniz.100 tl üzeri siparişlerde kargo bedava ,100 tl altı siparişlerde sabit 8 tl  kargo alınmaktadır.


Google+
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.