Aşılı Sertifikalı Meyve Fidanı ,Tohum ve  Çiçek Soğanı Satışı Sitesi
Fesleğen (Mor Reyhan) Çiçeği Tohumu
Fesleğen (Mor Reyhan) Çiçeği Tohumu
Fesleğen (Mor Reyhan) Çiçeği Tohumu
Kategori : Arzuman Çiçek Tohumları
Ürün Adı : Fesleğen (Mor Reyhan) Çiçeği Tohumu
Fiyat : 3,62 TL + KDV
Fiyat :
4,27 TL
(42.292 Puan)
İndirimli : 4,23 TL
Havale : 4,14 TL (%2.00 havale indirimi)
Adet :

 Fesleğen (Mor Reyhan) Çiçeği Çeşit Özelliği

Fesleğen tek yıllık bir bitkidir. ince dallanmış kökleri vardır. yapraklar çeşidine göre değişmektedir. Bu çeşit geniş yapraklıdır. Yaprak rengi açık yeşilden koyu yeşile kadar değişir. Az veya çok parlak, bazende yaprak yüzü dalgalıdır.Arzuman tohumculuk üretimidir. 

Ekim Derinliği :

0.5 - 1 cm.

Yükseklik :

25 - 30 cm.

Renk Özelliği :

Yeşil tonları

Ekim Zamanı :

İlkbahar yaz ayları

Tipi :

Yaz Boyu Mevsimlik

Tahmini Çimlenme Günü :

18-20 gün

 

Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş FriendFeed'de Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş
Etiketler:
Kapat

Meyve fidanı ve tohum denince aklan ilk gelen isim olmayı sizlere borçluyuz.Fidan ve Tohum işine herşeyden önce sevgimizi verdik.Türkiye’nin en büyük online fidan tohum satış sitesi olan E-fidancim.com’da alışverişleriniz keyfe dönüşüyor.Satışı yapılan sertifikalı aşılı meyve fidanları, tüplü ve açık kök olmak üzere 2 formda olup aşılı klasik anaçlı meyve fidanı , aşılı yarı bodur meyve fidanı , aşılı bodur meyve fidanı çeşitleri şeklindedir.Tarımsal kitapları, şifalı bitkileri,sebze fidelerini, bahçe küçük el aletlerini , kışlık ve baharlık çiçek soğanlarını ,iç mekan ve dış mekan süs bitkilerini,aşılı yediveren gül fidanı çeşitlerini, organik gübreleri , bahçe küçük el aletlerinin yanı sıra çok yıllık, iki yıllık ve tek çiçek tohumu çeşitlerini, organik sebze tohumu çeşitlerini , orman ve süs bitkisi tohumlarını ve uygun fiyatları web sitemizden bulabilir, online sipariş verebilir veya iletişim kısmındaki numaralardan bizi arayarak telefonla sipariş verebilirsiniz.100 tl üzeri siparişlerde kargo bedava ,100 tl altı siparişlerde sabit 8 tl  kargo alınmaktadır.


Google+
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.