Aşılı Sertifikalı Meyve Fidanı ,Tohum ve  Çiçek Soğanı Satışı Sitesi
Çim Gübresi Kış Bakım (16-6-25) 10 Kg
Çim Gübresi Kış Bakım (16-6-25) 10 Kg
Kategori : Çiçekler İçin Besin Takviyeleri
Ürün Adı : Çim Gübresi Kış Bakım (16-6-25) 10 Kg
Fiyat : 89,88 TL + KDV
Fiyat :
106,06 TL
(1.050.012 Puan)
İndirimli : 105,00 TL
Havale : 102,90 TL (%2.00 havale indirimi)
Adet :
19,76 TL den başlayan taksitlerle!!

T oprak yapısının, kış’a ve yeni ekime uygun duruma  gelebilmesi için özel olarak oluşturulmuş  bir çim gübresidir. Aşırı  fosfat ihtiva etmesi  nedeniyle tohumun çimlenmesini hızlandıran  ve homojen bir çim çıkışına olanak  sağlaması açısından çim başlangıç gübresi olarak da kullanılabilir.

 

Winterizer esas itibariyle sonbahar sonu ve kış başlangıcında çim alanlarda kullanılması tavsiye edilen, donmayı engelleyici ve çimleri koruyucu etkiye sahip bir gübredir.

Mevcut çimin kış koruması için 100 m2’ye 1,5 kg, başlangıç gübresi olarak ise çim ekiminden 3-4 gün önce tohum yatağına 100 m2’ye 2 kg kullanılır.

· Vilmorin, Dünyanın 1 numaralı tohum ve tarım ürünleri üreticisidir.

· Vilmorin, tohumları ve tarım ürünleri 1743 yılından beri dünyanın heryerinde kullanılmaktadır.

Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş FriendFeed'de Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş
Etiketler:
Kapat

Meyve fidanı ve tohum denince aklan ilk gelen isim olmayı sizlere borçluyuz.Fidan ve Tohum işine herşeyden önce sevgimizi verdik.Türkiye’nin en büyük online fidan tohum satış sitesi olan E-fidancim.com’da alışverişleriniz keyfe dönüşüyor.Satışı yapılan sertifikalı aşılı meyve fidanları, tüplü ve açık kök olmak üzere 2 formda olup aşılı klasik anaçlı meyve fidanı , aşılı yarı bodur meyve fidanı , aşılı bodur meyve fidanı çeşitleri şeklindedir.Tarımsal kitapları, şifalı bitkileri,sebze fidelerini, bahçe küçük el aletlerini , kışlık ve baharlık çiçek soğanlarını ,iç mekan ve dış mekan süs bitkilerini,aşılı yediveren gül fidanı çeşitlerini, organik gübreleri , bahçe küçük el aletlerinin yanı sıra çok yıllık, iki yıllık ve tek çiçek tohumu çeşitlerini, organik sebze tohumu çeşitlerini , orman ve süs bitkisi tohumlarını ve uygun fiyatları web sitemizden bulabilir, online sipariş verebilir veya iletişim kısmındaki numaralardan bizi arayarak telefonla sipariş verebilirsiniz.100 tl üzeri siparişlerde kargo bedava ,100 tl altı siparişlerde sabit 9 tl  kargo alınmaktadır.


Google+
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.