Aşılı Sertifikalı Meyve Fidanı ,Tohum ve  Çiçek Soğanı Satışı Sitesi
Anadolu Baş Salata Tarsus Kıvırcık Marul Tohumu(100 Tohum)
Anadolu Baş Salata Tarsus Kıvırcık Marul Tohumu(100 Tohum)
Anadolu Baş Salata Tarsus Kıvırcık Marul Tohumu(100 Tohum)
Kategori : Marul Tohumları
Ürün Adı : Anadolu Baş Salata Tarsus Kıvırcık Marul Tohumu(100 Tohum)
Fiyat : 3,57 TL + KDV
Fiyat :
3,86 TL
(38.194 Puan)
İndirimli : 3,82 TL
Havale : 3,74 TL (%2.00 havale indirimi)
Adet :
Ürün stokda bulunmamaktadır.
 

 İnce Yapraklı, Hafif Göbekli, Dayanıklı, Kıvırcık ve Göbek Birarada.

İdeal Ekim Zamanı: Toprak ısısı 10º C. Şubat-Nisan,Temmuz-Ağustos
Çimlenme Süresi: 6-8 gün
Dikim Sıklığı: Sıra arası 30 cm, sıra üzeri 25-30 cm

 

ÖNERİLER:

  • Tohumları ekmeden 24 saat önce nemli bir tülbent içerisinde ıslatın.
  • Uygun bir kasa veya kap içerisine 10 cm kalınlığında Anadolu veya Genta Torf koyduktan sonra tohumları serpiştirip, üzerlerini 1 cm kalınlığında torf ile örtün.
  • Tel fısfısı ile sisleme şeklinde sulayıp, kabın üstünü şeffaf bir naylon ile örtün. Gölge ve serin bir yerde muhafaza ederek toprağın nemini her gün kontrol edip rutubetli kalmasını sağlayınız.
  • Çimlenme başladığında örtüyü kaldırıp kabı aşağı çıkartın, fakat doğrudan güneşten koruyun.
  • Fideler 4-5 cm boylandığında, dikim alanını, m²’ye 300 gr gelecek şekilde Organik Gübre ekleyerek, çapalayıp düzeltin. Fideleri yetiştireceğiniz yere şaşırtın veya dikin.
  • Dikimden sonra da belli aralıklarla bitkilerinizi Organik Gübre ve Vilmorin Genel Amaçlı Gübre kullanarak besleyin. Bol ve düzenli sulama yapın.

Bir paketin Ağırlığı 2,5 gr dır.

 

 

Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş FriendFeed'de Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş
Kapat

Meyve fidanı ve tohum denince aklan ilk gelen isim olmayı sizlere borçluyuz.Fidan ve Tohum işine herşeyden önce sevgimizi verdik.Türkiye’nin en büyük online fidan tohum satış sitesi olan E-fidancim.com’da alışverişleriniz keyfe dönüşüyor.Satışı yapılan sertifikalı aşılı meyve fidanları, tüplü ve açık kök olmak üzere 2 formda olup aşılı klasik anaçlı meyve fidanı , aşılı yarı bodur meyve fidanı , aşılı bodur meyve fidanı çeşitleri şeklindedir.Tarımsal kitapları, şifalı bitkileri,sebze fidelerini, bahçe küçük el aletlerini , kışlık ve baharlık çiçek soğanlarını ,iç mekan ve dış mekan süs bitkilerini,aşılı yediveren gül fidanı çeşitlerini, organik gübreleri , bahçe küçük el aletlerinin yanı sıra çok yıllık, iki yıllık ve tek çiçek tohumu çeşitlerini, organik sebze tohumu çeşitlerini , orman ve süs bitkisi tohumlarını ve uygun fiyatları web sitemizden bulabilir, online sipariş verebilir veya iletişim kısmındaki numaralardan bizi arayarak telefonla sipariş verebilirsiniz.100 tl üzeri siparişlerde kargo bedava ,100 tl altı siparişlerde sabit 9 tl  kargo alınmaktadır.


Google+
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.